Osobní odběr ve Vašem městě! Víte, že si tento produkt můžete vyzvednou osobně v centru Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy, Plzně, Znojma, Českých Budějovicích, Hradce Králové, Plzně, Kroměříže, Liberce, Teplic, Třebíče, Uherského Hradiště, Rokycan, Písku, Ústí n. Labem, Kolína ale i na Slovensku?
Běžná cena tohoto modelu na trhu je 12 990,- Kč.
(odkaz zde: http://www.robzone.sk/cz/roomy-gold/)
EXPEDUJEME IHNED - doručení následující pracovní den při objednávkách do 17.00 hod
*** kartáčuje *** vysává *** desinfikuje *** vytírá ***
Představujeme Vám robotický vysavač z řady KS-290! Jeden z nejúspěšnějších modelů mezi robotickými vysavači. Díky svých paramterům, funkcím a ceně se stal tento model mezi našemi zákazníky bezkonkurenčně nejoblíběnější! Jedná se o robotický vysavač na profesionální úrovni pro ještě lepší úklid domácností. Jeho předností jsou nejmodernější technologie a také unikátní 7-stupňový systém úklidu.Sám se v nastaveném čase vydá na cestu po Vašem bytě, vysaje nečistoty a po vybití baterie se automaticky vrátí k dobíjecí základně (domovské stanici), kde se nabije a čeká na další úkoly.
Podívejte se jak KS-290 uklízí v praxi viz: video
Robotický vysavač je vhodný pro úklid dlažby, linolea, plovoucích podlah, parket a koberců s nízkým vlasem.
Vysavač je osazen mnoha senzory, takže se inteligentně vyhýbá překážkám a nepadá ze schodů, prostě pomocník do Vaší domácnosti, na kterého jste čekali ! Vysavač si také poradí s nerovnostmi podlah a prahy až do výšky 1,5 cm.

Krátké představení přístroje na portálu iDnes.cz
Na serveru blog.cz si můžete přečíst podrobnou recenzi tohoto přístroje.
Koberce - robotický vysavač KS- 290 důkladně vysaje koberce do výšky vlasu od 0,5 do 1,5 cm. Obecně vyšší koberce nejsou pro robotické vysavače vhodné. Rotační kartáče kladou při úklidu větší odpor. Nedoporučujeme také na koberce s třásněmi.Laminátové a dřevěné podlahy- speciálně pro úklid těchto typoů podlah má KS - 290 unikátní sadu rotačních kartáčů v kombinaci s antistatickým mopem dochází k perfektnímu výsledku úklidu. Prodlužují životnost Vašich podlah.Dlaždice a jiné hladké povrchy - pro úklid dlaždic doporučujeme využít mopovací sadu, která je součástí balení KS-290.Nová technologie MicroDusterExpert velice účinně a důkladně stírá jemné prachové částicae a výsledkem je perfektně čistá podlaha. Mop je vyroben z mikrovláken, které se dají používat zejména pouze pron suché použití. Můžete jej prát v automatické pračce.Po několika měsících doporučujeme mop vyměnit pro lepší účinnost úklidu.Silikonový soft nárazník velice citlivě identifikuje všechny drobné předměty. Je velice ohebný a pružný, a proto v případě nárazu nepoškodí povrch daného předmětu ani vysavače samotného. Umožňuje přiblížit se vysavači do těsné blízkosti všech překážek a tím zajistí důkladný úklid.
Parametry:
Obsah balení:
Pokud si přejete dostávat naše novinky emailem, zadejte jej zde: